542027-2025 - Resultaat
Nederland – Opleidingsdiensten – Organisatie- en teamontwikkeling
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Organisatie- en teamontwikkeling
Beschrijving: Kwalitatief goede en voor de betreffende doelgroep passende ondersteuning voor medewerkers, teams en leidinggevenden in organisatie- en teamontwikkeling beschikbaar maken. -
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: de werklast voor zowel de markt als Avans wordt beperkt doordat enkel geschikte partijen een inschrijving zullen doen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Kwalitatief goede en voor de betreffende doelgroep passende ondersteuning voor medewerkers, teams en leidinggevenden in organisatie- en teamontwikkeling beschikbaar maken.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlening