542032-2023 - ResultaatNederland-Beilen: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur tijdelijk personeel (uitzenden, payroll, detacheren en broker)
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van zes (6) raamovereenkomsten met verschillende Opdrachtnemers voor het leveren van tijdelijk personeel verdeeld over vier (4) percelen zodat de aanbestedende dienst vanaf 1 juni 2023 op een rechtmatige en doelmatige wijze tijdelijk personeel kan inhuren.
Perceel 1: Uitzenden en payroll
Perceel 2: Detacheren
Perceel 3: Broker
Perceel 4: Gemeentelijk Informatie Punt (GIP)
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Uitzenden en Payroll
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€ 4.000.000,- excl. BTW
Perceel nr.: 2
€ 6.000.000,- excl. BTW
Perceel nr.: 3
€ 6.000.000,- excl BTW
Perceel nr.: 4
€ 100.000,- excl BTW