542194-2024 - Mededinging
Nederland – Straatveegvoertuigen – Raamovereenkomst Veegmachines
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Veegmachines
Beschrijving: De veegmachines van de gemeente Alphen zullen in de periode 2024 tot en met 2027 vervangen worden. De Gemeente gebruikt veegmachines van twee formaten: een klein volume (2m3) en middelgroot volume (5m3). Deze typen zijn verschillend in uitvoering en daarom worden deze in twee percelen uitgevraagd.
Interne identificatiecode: 3340459 + T100038
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144430 Straatveegvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Kleine veegmachine
Beschrijving: De uitvoering is in 2m. Dit type is leverbaar in 2 types: elektrisch aangedreven en; diesel aangedreven In de Nadere opdracht(en) wordt een keuze gemaakt tussen de elektrische en diesel variant. De beoogd leverancier moet in staat zijn om beide varianten te leveren.
Interne identificatiecode: 3340459 + T1000038
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Middelgrote veegmachine
Beschrijving: De uitvoering is in 5m3. Dit type is leverbaar in 2 types: elektrisch aangedreven en; diesel aangedreven In de Nadere opdracht(en) wordt een keuze gemaakt tussen de elektrische en diesel variant. De beoogd leverancier moet in staat zijn om beide varianten te leveren.