542353-2026 - Resultaat
Nederland – Bouwen van kademuren – Vervangen kademuur Haven vak M2
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervangen kademuur Haven vak M2
Beschrijving: Het vervangen van de kademuur langs de oost zijde van de Haven. In Maassluis bekend onder vak M2. Naast het vervangen van de kademuur dient de buitenruimte te worden heringericht. Het vervangen van ca. 210 meter kademuur. Het herinrichten van ca. 3000m2 buitenruimte.
Interne identificatiecode: 24004
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45243600 Bouwen van kademuren
Aanvullende classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud, 45241100 Bouwen van kades
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het vervangen van de kademuur langs de oost zijde van de Haven. In Maassluis bekend onder vak M2. Naast het vervangen van de kademuur dient de buitenruimte te worden heringericht. Het vervangen van ca. 210 meter kademuur. Het herinrichten van ca. 3000 m2 buitenruimte.
Interne identificatiecode: 1