2. Procedure
Procedure
Titel: Ranibizumab
Beschrijving: De aanbestedende overheid wenst een raamovereenkomst te sluiten voor de aankoop van ranibizumab voor een periode van één jaar en driemaal stilzwijgend verlengbaar voor telkens één jaar.
Interne identificatiecode: PPP09K-2426/4377/TRI_24_141
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33662100 Geneesmiddelen voor oogheelkunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: TRI_24_141