542436-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij – AI 2024-0210 Raamovereenkomst Ecologisch Beheer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2024-0210 Raamovereenkomst Ecologisch Beheer
Beschrijving: Raamovereenkomst Ecologisch Beheer: Dagelijks onderhoud van Groen Objecten De opdracht omvat het meerjarige, integrale én ecologisch verantwoorde beheer en onderhoud van de groenobjecten in de gemeente Amsterdam, verdeeld over acht percelen. Het doel is de onderhoudswerkzaamheden te optimaliseren en de functionaliteit van de betreffende objecten, elementen en onderdelen van het gemeentelijk areaal op een hoog kwaliteitsniveau te behouden of te verbeteren. De gemeente Amsterdam wil met deze aanbesteding het ecologisch beheer van stedelijk groen op een duurzame en efficiënte wijze uitvoeren. Biodiversiteit heeft de hoogste prioriteit en wordt gecombineerd met circulaire principes en maatschappelijk verantwoord inkopen (MVI).
Interne identificatiecode: AI 2024-0210
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Aanvullende classificatie (cpv): 45233229 Onderhoud van bermen, 71421000 Landschaps- en tuinaanlegdiensten, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 90721100 Diensten voor landschapsbescherming
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Noord
Beschrijving: Raamovereenkomst Ecologisch Beheer
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 71421000 Landschaps- en tuinaanlegdiensten, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 90720000 Milieubescherming
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Amsterdamse Bos
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 71421000 Landschaps- en tuinaanlegdiensten, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 90721100 Diensten voor landschapsbescherming
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Weesp/ Driemond
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Zuidoost
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Zuid/ Oost
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Nieuw-West (inclusief Oeverlanden)
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7: West/ Centrum/ Port of Amsterdam
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel 8: Inzet en verzorging van dieren ten behoeve van begrazing voor ecologisch beheer
Interne identificatiecode: 8