2. Procedure
Procedure
Titel: Trainee Adviseur Planning & Control / Business Intelligence (32-36 uur)
Beschrijving: Als trainee adviseur P&C/BI ga je deel uitmaken van zowel het P&C team als het BI team. In het P&C team krijg je een aantal eigen verantwoordelijkheden. En in het BI-team, waarin meerdere disciplines zijn vertegenwoordigd, bouw je mee aan nieuwe dashboards en ontwikkel je bestaande dashboards verder door in onze BI-tool Qlik Sense.
Interne identificatiecode: Financieel/economisch/control
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1