542733-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Senior Adviseur Relatics Programma Open/Dicht - Cluster SO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Senior Adviseur Relatics Programma Open/Dicht - Cluster SO
Beschrijving: Jij bent van bouwen aan de mooiste stad van Nederland. In deze stad zijn bruggen en sluizen belangrijke knooppunten voor weg- en waterverkeer. Om deze iconische objecten toekomstvast te maken is een nieuwe werkwijze nodig. Het programma Open / Dicht omvat het ontwikkelen van een nieuwe werkwijze voor de Assetmanager, zodat onze beweegbare bruggen en sluizen veilig en toekomstvast beheerd kunnen worden. Daarnaast is de opdracht om de organisatie klaar te stomen om de gewenste verandering teweeg te brengen.
Interne identificatiecode: 6-D-17098-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000