2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding ICT-Hardware en Touchscreens
Beschrijving: Stichting Platoo wil middels een Openbare Europese Aanbesteding leveranciers contracteren voor de levering van ICT-hardware met bijbehorende dienstverlening en touchscreens. € 1.225.000
Interne identificatiecode: KQPN/2024/50
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Levering van ICT-hardware met bijbehorende dienstverlening
Beschrijving: Levering van ICT-hardware met bijbehorende dienstverlening € 900.000,00
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Voor het perceel ICT-hardware is de ingangsdatum van de raamovereenkomst 1-12-2024. De ingangsdatum van de raamovereenkomst ICT-hardware wordt initieel gesloten voor een bepaalde tijd van één (1) jaar, gevolgd door een optionele verlenging van drie (3) keer één (1) jaar. Deze overeenkomst loopt na één (1) jaar van rechtswege af, tenzij de optie gelicht wordt door Opdrachtgever. Zie conceptovereenkomst Bijlage 8a. Voor het perceel Touchscreens is de ingangsdatum van de overeenkomst 1-12-2024. De ingangsdatum van de raamovereenkomst Touchscreens wordt initieel gesloten voor een bepaalde tijd van één (1) jaar, gevolgd door een optionele verlenging van drie (3) keer één (1) jaar. Deze overeenkomst loopt na één (1) jaar van rechtswege af, tenzij de optie gelicht wordt door Opdrachtgever. Zie conceptovereenkomst Bijlage 8b.
Perceel: LOT-0002
Titel: Levering van touchscreens
Beschrijving: Levering van touchscreens € 325.000,-
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors