543109-2022 - MededingingBelgië-Hasselt: Afval- en vuilcontainers en bakken
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van ondergrondse glascontainers
Referentienummer: Hasselt-2022-5114-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
II.1.4.
Korte beschrijving
Het stadsbestuur wenst de huidige bovengrondse glasbollen op het openbaar domein systematisch te vervangen naar ondergrondse glascontainers.
Een ondergrondse glascontainer bestaat uit:
• Een ondergrondse buitenbak waarin het afvalsysteem geplaatst wordt.
• Een veiligheids-en geleidingssysteem dat in de betonbak wordt gemonteerd.
• Een ondergrondse , uitneembare afvalcontainer.
• Een opnamesysteem waarmee het afvalsysteem uit de put kan worden gehesen en waarmee de afvalcontainer kan worden geledigd.
• Een inwerpzuil met specifieke inworpzuil
• Een voetgangersplatform
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding