543639-2024 - Resultaat
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Rechtmatigheidsanalyse aanbestedingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Rechtmatigheidsanalyse aanbestedingen
Beschrijving: Voor de jaarrekeningen 2024-2027 moet de gemeente een aanbestedingsrechtmatigheidsanalyse (term accountant: spendanalyse) opleveren. Met deze analyse tonen we aan dat we ons houden aan de Aanbestedingswet voor opdrachten die Europees aanbesteed moeten worden. De analyses (plus bijbehorende dossiers) worden door control en de accountant getoetst bij hun controle op de jaarrekening. Het is belangrijk dat zij zo min mogelijk opmerkingen hebben over de kwaliteit van de bevindingen. Deze opdracht gaat verder dan het alleen vaststellen van onrechtmatigheden. Juist omdat het een meerjarig contract is. U betrekt en informeert de juiste stakeholders bij de bevindingen en adviseert hen op verbeterpotentieel. De opdracht bestaat elk jaar uit 4 deelopdrachten, ad-hoc advies en als optie een inkoopanalyse. De opdracht duurt maximaal 4 jaar. 1a. Uitvoering tussentijdse analyse (eerste halfjaar) periode Juli tot 15 september 1b. Beantwoorden vragen control/accountant periode 16 september tot 31 oktober 2a. Uitvoering analyse over een heel boekjaar en opleveren rapport met analyse werkzaamheden en optimalisatie-mogelijkheden periode november tot 15 februari 2b. Beantwoorden vragen control/accountant periode 16 februari tot 30 april Optie. Inkoopanalyse (facturen december- november) periode november/ uiterlijk half december tot 24 januari Tussentijds Ad-hoc advies/contact
Interne identificatiecode: 783364
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Voor de jaarrekeningen 2024-2027 moet de gemeente een rapport over de aanbestedingsrechtmatigheid (term accountant: spendanalyse) opleveren. Met dit rapport en de analyse die daarbij hoort, tonen we aan dat we ons houden aan de Aanbestedingswet voor opdrachten die Europees aanbesteed moeten worden. Vanaf uiterlijk de controle over 2026 betreft het ook de analyse op opdrachten die Nationaal aanbesteed moeten worden. De analyses (en de bijbehorende dossiers) worden door control en de accountant getoetst bij hun controle op de jaarrekening. Het is belangrijk dat zij zo min mogelijk opmerkingen hebben over de kwaliteit van de bevindingen. Deze opdracht gaat verder dan het alleen vaststellen van onrechtmatigheden. Juist omdat het een meerjarig contract is. U betrekt en informeert de juiste stakeholders bij de bevindingen en adviseert hen op verbeterpotentieel. De opdracht bestaat elk jaar uit 4 deelopdrachten, ad-hoc advies en als optie een inkoopanalyse. De opdracht duurt maximaal 4 jaar. 1a. Uitvoering tussentijdse analyse (eerste halfjaar) periode Juli tot 15 september 1b. Beantwoorden vragen control/accountant periode 16 september tot 31 oktober 2a. Uitvoering analyse over een heel boekjaar en opleveren rapport met analyse werkzaamheden en optimalisatie-mogelijkheden periode november tot 15 februari 2b. Beantwoorden vragen control/accountant periode 16 februari tot 30 april Optie. Inkoopanalyse (facturen december- november) periode november/ uiterlijk half december tot 24 januari Tussentijds Ad-hoc advies/contact
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd en de opdracht kan worden uitgebreid met de inkoopanalyse. Zie offerteaanvraag.