54366-2025 - Mededinging
België – Laboratoriumreagentia – Geautomatiseerde ID/AST
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Geautomatiseerde ID/AST
Beschrijving: Geautomatiseerde ID/AST
Interne identificatiecode: PPP0KC-2421/5085/HECAPP/2025/PO/AUTOMATE ID/AST
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: HECAPP/2025/PO/AUTOMATE ID/AST _1
Aanvullende classificatie (cpv): 38434520 Bloedanalysatoren