Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanbesteding voor selecteren van een accountant voor De Haagse Hogeschool
Referentienummer: EA-EWB-2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Europese aanbesteding voor het selecteren van een accountant voor De Haagse Hogeschool.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Via deze Europese aanbesteding zoekt De Haagse Hogeschool een accountant die de komende jaren de gevraagde controlewerkzaamheden in goede samenwerking kan verrichten.