544283-2022 - MededingingNederland-Woerden: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor een Managed Service Provider (MSP) voor het inhuren van extern personeel ten behoeve van gemeente Woerden
Referentienummer: 11172/BvB
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
De Aanbestedende dienst heeft in haar bedrijfsvoering behoefte aan de mogelijkheid om naast vaste medewerkers de mogelijkheid te hebben gebruik te maken van externe Professionals. Op deze wijze kan aanbestedende dienst waar nodig extra kennis en expertise inschakelen. Dit kan zowel zijn in het geval van tijdelijke vervanging als tijdelijke uitbreiding in een team of voor een specifiek project.
De Aanbestedende dienst wenst voor de inhuur van Professionals één Raamovereenkomst af te
sluiten met een Opdrachtnemer die de totale invulling van inhuurcapaciteit voor de gemeente Woerden kan verzorgen. Het gaat hierbij om extern personeel in alle schalen. Opdrachtgever is dan ook op zoek naar een Managed Service Provider (MSP) die hierbij gebruik maakt van een Vendor Management Systeem (VMS).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Op basis van de gegevens binnen de gemeente Woerden is de verwachting dat de omzet voor het inhuren van het flexibele personeel gemiddeld +/- €4.000.000,- a €5.000.000,- per jaar zal bedragen. Uitgaande van de verwachte omzet zal de maximale waarde van de overeenkomst €30.000.000,- gesteld worden.
Aan de genoemde bedragen kunnen geen rechten ontleend worden.