See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Werving en (voor)selectie van trainees
Beschrijving: Met deze aanbesteding beoogt de Aanbestedende dienst één partij te contracteren die de werving en (voor)selectie van trainees voor verschillende traineeprogramma’s van de aanbestedende dienst gaat verzorgen voor een maximale periode van vier jaar.
Interne identificatiecode: DOS-2024-0004657
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 75131100 Algemene personeelsdiensten voor de overheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000