CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze kenbaar te maken aan de markt, met als doel belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren te uiten. Zie het bijgevoegde document voor een nadere toelichting.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdrachten van alle studenten van Fontys worden op plagiaat gecontroleerd
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen