2. Procedure
Procedure
Titel: Groot onderhoud ''Stedelijk bos'' binnen de bebouwingscontour houtkap
Beschrijving: De opdracht betreft groot onderhoud aan alle bos- en bosplantsoenvakken binnen de bebouwingscontour houtkap. Tot de opdracht behoren de volgende, niet limitatief opgesomde, onderdelen: • Het snoeien van bomen en uitdunnen van bos en bosplantsoenvakken; • Het kappen van gevaarlijke of afgestorven bomen of het op stam zetten daarvan; • Het verwerken van afkomend hout; • Het treffen van verkeersmaatregelen; • Het muteren van gegevens in GeoVisia; • Bijkomende werkzaamheden. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt naar verwachting €1.580.000 bij een looptijd van 6 jaar.
Interne identificatiecode: 610502503
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie hiervoor het Beschrijvend Document.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel Eindhoven
Beschrijving: De omschrijving voor de uitvoering van de Raamovereenkomst is opgenomen in de Bijlagen van het Beschrijvend Document. Voor informatie over omvang en hoeveelheden wordt verwezen naar het Beschrijvend Document en haar bijlagen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Met de Inschrijver die in de eindrangschikking van deze aanbesteding op nummer twee eindigt zal een wachtkamerovereenkomst worden gesloten.