54469-2024 - Resultaat
Nederland – Leveren van software – Vernieuwen Financieel systeem gemeente Heusden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vernieuwen Financieel systeem gemeente Heusden
Beschrijving: De opdracht omvat de implementatie, levering, het beheer en onderhoud van een SaaS ICT oplossing (in GIBIT genoemd ICT prestatie) voor “het vernieuwen van het financieel systeem bij gemeente Heusden” en de daarbij horende ondersteunings- en advieswerkzaamheden. Opdrachtnemer levert een ICT-prestatie bestaande uit de volgende onderdelen: 1.Implementatie van de ICT oplossing 2.Bedrijfsklaar opleveren, het beheer, het onderhoud en het ondersteunen van de ICT oplossing -
Interne identificatiecode: 1495819
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vernieuwen financieel pakket
Beschrijving: De opdracht omvat de implementatie, levering, het beheer en onderhoud van een SaaS ICT oplossing (in GIBIT genoemd ICT prestatie) voor “het vernieuwen van het financieel systeem bij gemeente Heusden” en de daarbij horende ondersteunings- en advieswerkzaamheden. Opdrachtnemer levert een ICT-prestatie bestaande uit de volgende onderdelen: 1.Implementatie van de ICT oplossing 2.Bedrijfsklaar opleveren, het beheer, het onderhoud en het ondersteunen van de ICT oplossing
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -