See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Digitalisatie van HR-processen in het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschrijving: Momenteel wordt binnen het departement Personeelszaken van het ZOL gewerkt met diverse HR systemen die niet of slechts beperkt met elkaar geïntegreerd zijn hetgeen het onderhoud over verschillende systemen voor onze doelgroepen moeilijk maakt. De functionaliteiten die vandaag aangeboden worden voldoen niet meer aan de huidige en toekomstige HR noden. We willen daarom investeren in een geïntegreerd HR systeem met de volgende kenmerken: Efficiëntieverbetering en procesoptimalisatie Verbeterde medewerkerstevredenheid en -ervaring Strategische voordelen voor talentmanagement Datagedreven besluitvorming Kostenbesparingen op lange termijn Competitief voordeel in de zorgsector Technologisch up-to-date De opdracht is onderverdeeld in 3 percelen: Perceel 1 – Talent Acquisition (werving en selectie) Perceel 2 – Personeelsbeheer Perceel 3 – Talent Experience Platform (TXP) Investeren in een geïntegreerd HR-systeem is geen kostenpost, maar een strategische stap om de operationele efficiëntie, medewerkerstevredenheid en organisatiedoelen van het ZOL te ondersteunen. Het helpt niet alleen om huidige HR-uitdagingen aan te pakken, maar bereidt het ziekenhuis ook voor op toekomstige groei en complexiteit. De opdracht zal verder in detail omschreven worden in de tweede fase van de plaatsingsprocedure, zijnde de gunningsfase.
Interne identificatiecode: PPP0R9-277/6243/2025-277
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48450000 Software voor tijdregistratie of human reousrces
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Talent Acquisition
Beschrijving: Aanvraag vacature Vacaturebeheer Kandidatenbeheer Sollicitatieproces en Workflow Management Interview- en selectiebeheer Aanstelling en onboarding Integraties en automatisering Compliance en beveiliging Rapportage en analytics
Interne identificatiecode: 2025-277_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Personeelsbeheer
Beschrijving: Dit perceel wordt beschouwd als de master van de personeelsdata. Met personeelsdata worden data bedoeld van diverse doelgroepen zoals medewerkers, artsen, studenten, vrijwilligers, gepensioneerden... De dienst HR (en personen buiten HR met specifieke rechten) moeten deze modulaire invulbox zonder een uitgebreide technische kennis kunnen onderhouden en voeden. Beheer van werknemersgegevens Onboarding/offboarding Contract- en rollenbeheer Employee Self-Service (ESS) Manager Self-Service (MSS) Documentbeheer Aan- en afwezigheidsbeheer Compensatiebeheer Kostenplaatsen Organogram Portfolio
Interne identificatiecode: 2025-277_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Talent Experience Platform (TXP)
Beschrijving: HR Dashboard (ESS, MSS en HR SS) Learning management System Talent en skills management Performance management
Interne identificatiecode: 2025-277_3