544923-2023 - Mededinging
België – Verzekeringsdiensten – Afsluiten van een hospitalisatieverzekering voor het personeel van "Groep Mechelen"
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Afsluiten van een hospitalisatieverzekering voor het personeel van "Groep Mechelen"
Beschrijving: In het kader van omzendbrief BA 2000/14 en aanvullingen biedt de Stad en Sociaal Huis Mechelen sedert 1 januari 2002 gratis een hospitalisatieverzekering aan aan het stadspersoneel, OCMW-personeel en personeelsleden van de gemeentelijke VZW's, EVA's, AGB’s en de Vereniging Audio (hierna genoemd de hoofdverzekerden). De aansluiting van de hoofdverzekerden gebeurt evenwel op vrijwillige basis. Het stadsbestuur van Mechelen treedt in deze opdracht als leidend bestuur. Daarnaast werd beslist: 1. de hoofdverzekerden die op pensioen worden gesteld, de mogelijkheid te bieden op eigen kosten deze collectieve verzekering verder te zetten. 2. de echtgenoten, levenspartners en hun kinderen die thuis gedomicilieerd zijn de mogelijkheid te bieden op eigen kosten tot deze collectieve verzekering toe te treden 3. dat de personen die op dit ogenblik aangesloten zijn op onze huidige facultatieve hospitalisatieverzekering, (ook de gepensioneerden en hun gezin) de mogelijkheid krijgen hun aansluiting verder te zetten op basis van de nieuwe collectieve verzekering. Bovenvermelde 3 categorieën worden hierna de nevenverzekerden genoemd.
Interne identificatiecode: 9/6/2023 9:38 AM 3PID2022 2023-OO-PERS-1101
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Afsluiten van een hospitalisatieverzekering voor het personeel van "Groep Mechelen"
Interne identificatiecode: 2023-OO-PERS-1101