2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor externe ondersteuning bij strategische projecten en programma's
Beschrijving: Onderhavig dossier betreft een aanvraag voor het afsluiten van een raamovereenkomst voor externe ondersteuning bij strategische projecten en programma’s. skeyes heeft expertise nodig op het vlak van Program & project management, Change management, Operational excellence en Performance management.
Interne identificatiecode: OA 2720
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OA 2720 - 1
Beschrijving: De concrete behoefte bestaat uit: • Perceel 1: o Program & project management: het beheer van grote of complexe projecten/ programma’s (vanaf de planning tot en met de oplevering); o Change management: proactieve en continue begeleiding van projecten met het oog op een soepele integratie van de beoogde verandering in de operationele omgeving.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: OA 2720 - 2
Beschrijving: De concrete behoefte bestaat uit: • Perceel 2: o Operational excellence: het ontwerpen, implementeren en continu verbeteren van operationele processen; o Performance management: het definiëren, meten en beheren van prestaties op bedrijfsniveau.
Interne identificatiecode: 2