Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst onderhoud bomen, Wijdemeren.
Referentienummer: 22HB0410-BE
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71421000 Landschaps- en tuinaanlegdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
- het verwijderen van bomen en stobben;
- het snoeien van bomen;
- het verrichten van grondwerkzaamheden;
- het opbreken van verhardingen;
- het aanbrengen van verhardingen;
- het verrichten van werkzaamheden van algemene aard.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding