545455-2024 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van installaties – Niet-openbare Europese aanbesteding onderhoud en vervanging E&W-installaties t.b.v. Stichting Keender
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Niet-openbare Europese aanbesteding onderhoud en vervanging E&W-installaties t.b.v. Stichting Keender
Beschrijving: Het doel van de Keender is om de Onderhouds- en beheerwerkzaamheden van de E&W-installaties op de Scholen te optimaliseren, zodat de betrouwbaarheid en beschikbaarheid op het gewenste niveau blijven of verbeterd worden. Waar mogelijk wordt ingezet op verduurzaming. Dit alles met als overkoepelend doel om een goede dienstverlening aan de gebruikers van de Scholen te waarborgen. Daarbij wenst Keender te komen tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer. Meer gegevens over de exacte omvang staat vermeld in de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 477948
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor meer informatie over de procedure wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45259000 Reparatie en onderhoud van installaties
Aanvullende classificatie (cpv): 71315000 Technische installaties in gebouwen, 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Keender
Beschrijving: Dit perceel betreft het onderhoud en vervanging van E&W-installaties t.b.v. stichting Keender in overeenstemming met het bepaalde in aanbestedingsstukken.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 39370000 Waterinstallaties, 42160000 Boilerinstallaties, 42512000 Luchtbehandelingsinstallaties, 45232460 Sanitaire installaties
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst kan worden verlengd.