Deze openbare Europese aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer ten behoeve van de aanschaf en het beheer van abonnementen en lidmaatschappen van binnenlandse en buitenlandse tijdschriften en seriepublicaties.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 4 700 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding