545887-2022 - MededingingBelgië-Gent: Herstellen van wegen
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Bundelbestek structureel onderhoud en relance fietspaden Regio Aalst en Vlaamse Ardennen
Referentienummer: AWV O-Vl-WOV/INV/N41/4/U1-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45233142 Herstellen van wegen
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanneming heeft als doel het herstel en de heraanleg van asfalt- en betonverhardingen op gewestwegen en de heraanleg van fietspaden in bitumineuze verhardingen in de regio Aalst en Vlaamse Ardennen op de hierna vermelde locaties:
- Werfzone 1: N41, kmpt. 0.470 - 2.700 (beide rijrichtingen) te Aalst.
Volledige opbraak en heraanleg van de bestaande verharding en lijnvormige elementen vanaf de Gooikenstraat tot Steenweg op Dendermonde (kmpt. 1.15-2.7). Affrezen en heraanleg van top- en/of onderlaag tussen Gooikenstraat en rotonde (kmpt. 0.47-1.15).
- Werfzone 2: N459, kmpt. 0.900 tem 3.925 (beide rijrichtingen) te Oudenaarde/Wortegem-Petegem:
Volledige opbraak betonnen rijweg en heraanleg in bitumineuze verhardingen. Bitumineuze overlaging van de betonnen fietspaden na affrezen.
- Werfzone 3: N9 Aalst, kmpt. 27.100-28.550 (beide rijrichtingen) te Aalst
Affrezen en heraanleg bitumineuze top- en onderlaag rijweg. Heraanleg fietspaden in bitumineuze verharding, heraanleg voetpaden, lokale aanpassing groenbermen en afslagstroken, aanleg bushaltes, lokale aanpassingen zijstraten, aanleg lijnvormige elementen
- Werfzone 4: N405 Aalst, kmpt. 0.570-1.660 (op- en aflopend), kmpt. 2.200 en 2.400 (aflopend) en kmpt. 2.400 en 2.550 (oplopend): opbraak fietspad in bestrating en heraanleg in bitumineuze verhardingen, alsook de aanleg van bushaltes en lijnvormige elementen
- Werfzone 5: N405, kmpt. 3.065-4.465 te Denderleeuw
opbraak fietspad in bestrating en heraanleg in bitumineuze verhardingen, aanleg lijnvormige elementen
- Werfzone 6: N467 Berlare, kmpt. 2.760-5.960 te Berlare
opbraak fietspad in bestrating en heraanleg in bitumineuze verhardingen, aanleg bushaltes, zones lokale opbraak en heraanleg rijweg/kruispunt, aanleg lijnvormige elementen
- Werfzone 7: R41 Aalst, kmpt. 5.750-6.325 te Aalst
opbraak fietspad in bestrating en heraanleg in bitumineuze verhardingen, aanleg lijnvormige elementen, heraanleg voetpaden
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45233141 Wegenonderhoud, 45233221 Aanbrengen van wegmarkeringen, 45233162 Aanleggen van fietspad
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht omvat hoofdzakelijk:
- de nodige werf- en omleidingssignalisatie;
- rooien van beplanting;
- het uitvoeren van grondwerken;
- het afvoeren van gronden;
- uitgraven met verwijdering;
- gedeeltelijk affrezen tot een diepte van 4cm, 10cm of meer;
- het opbreken en verwijderen van ongewapende cementbetonverharding;
- het opbreken en heraanleggen van lijnvormige elementen, inclusief het vervangen of op hoogte brengen van straatkolken;
- het opbreken van betonstraatstenen of kasseien, al dan niet om terug aan te leggen (zowel grote als kleine zones);
- het vervangen van bestaande door nieuwe riooldeksels, al dan niet met vernieuwde bovenbouw;
- het op hoogte brengen van riooldeksels;
- diverse voorbereidende werken;
- het aanleggen van onderfunderingen;
- het aanleggen van funderingen;
- het aanleggen van asfaltverhardingen;
- het aanleggen van klinkerverhardingen;
- plaatsen van nieuwe lijnvormige elementen;
- het vernieuwen van bushaltes;
- het aanleggen van groenzones en uitvoeren van beplantingswerken
- het aanbrengen van thermoplastische markeringen;
- het leveren en plaatsen van verkeersborden;
- het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode