545968-2025 - Mededinging
België – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Raamovereenkomst aankoop en levering dranken voor lokaal bestuur Schilde
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst aankoop en levering dranken voor lokaal bestuur Schilde
Beschrijving: Deze opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor het op afroep leveren van diverse dranken aan lokaal bestuur Schilde gedurende een periode van 48 maanden. Het betreft een niet-exclusief contract. Bijgevolg is lokaal bestuur Schilde ook vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen. Leveringsplaats: Diverse plaatsen op grondgebied Schilde. Lokaal bestuur Schilde kan het aantal leveringsadressen alsook de opgegeven leveringsadressen tijdens de looptijd van de opdracht wijzigen. Gewijzigde of nieuwe leveringsadressen zullen door de opdrachtgever tijdig overgemaakt worden aan de leverancier. In uitzonderlijke gevallen, op niet vooraf te bepalen data, bv. bij evenementen, moet er kunnen geleverd worden op leveringspunten aangeduid door het bestuur. De inventarislijst is niet-limitatief. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om ook andere producten, zoals niet vermelde dranken en/of snacks ..., aan de vooraf afgesproken korting af te nemen binnen de huidige raamovereenkomst. De inventarislijst is gebaseerd op vermoedelijke hoeveelheden. De daadwerkelijke bestellingen kunnen hiervan afwijken, wat in geen enkel geval aanleiding kan geven tot een schadevergoeding. Merknamen en verpakkingseenheden: om een goede vergelijking te kunnen maken van de aangeboden producten, worden de huidige merknamen in de inventaris vermeld. De aanbieder wordt verzocht om, als hij deze merken in zijn gamma heeft, hiervoor prijs op te geven (basisofferte). Bestaat het artikel niet in zijn gamma, dan kan hij een ander gelijkwaardig kwalitatief product aanbieden. In de inventaris geeft hij dan de naam van het aangeboden merk weer, samen met de levereenheid, mocht deze verschillen van de gevraagde levereenheid.
Interne identificatiecode: PPP07E-1481/5217/2025 - IZ - DRANK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: [VUL HIER DE BESCHRIJVING VAN DIT PERCEEL IN]
Interne identificatiecode: 2025 - IZ - DRANK_1