545996-2025 - Resultaat
België – Reclame- en marketingdiensten – Raamovereenkomst marketing – en communicatiebureau
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst marketing – en communicatiebureau
Beschrijving: De dienst marketing en communicatie van de Erasmushogeschool Brussel wenst een beroep te doen op een extern en onafhankelijk marketing -en communicatiebureau om de Erasmushogeschool Brussel via creatieve campagnes sterk in de markt te zetten.
Interne identificatiecode: JUR/2025/MARCOM
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: JUR/2025/MARCOM - 1
Interne identificatiecode: 1