2. Procedure
Procedure
Titel: Belastingen applicatie
Beschrijving: De doelstelling van deze Europese openbare aanbesteding is het selecteren en contracteren van een Inschrijver voor het leveren, implementeren en onderhouden van een SaaS-applicatie ten behoeve van het ondersteunen van de WOZ- en Belastingprocessen van de gemeentelijke belasting HBL samenwerking _
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Belastingen applicatie, zie aanbestedingsdocumenten Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1