546327-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur uitzendkrachten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur uitzendkrachten
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een nieuw contract voor de inhuur van uitzendkrachten in verband met het aflopen van het contract “Inhuur Flexwerkers” bij de huidige leverancier. Het huidige contract loopt per 1 Juli 2024 af. Een conclusie uit een interview met de belangrijkste afnemer blijkt dat de inhuurbehoefte van flexibele arbeid voor de komende 2 jaar afneemt, maar wel blijft bestaan. Daarnaast is meer flexibiliteit gewenst dan de profielen die nu in scope zijn opgenomen. €7.492.391
Interne identificatiecode: CIZ.24.005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inhuur Uitzendkrachten
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een nieuw contract voor de inhuur van uitzendkrachten in verband met het aflopen van het contract “Inhuur Flexwerkers” bij de huidige leverancier. Het huidige contract loopt per 1 Juli 2024 af. Een conclusie uit een interview met de belangrijkste afnemer blijkt dat de inhuurbehoefte van flexibele arbeid voor de komende 2 jaar afneemt, maar wel blijft bestaan. Daarnaast is meer flexibiliteit gewenst dan de profielen die nu in scope zijn opgenomen €7.492.391
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het CIZ sluit een Overeenkomst af voor initieel twee (2) jaar met de mogelijkheid om twee (2) maal met één (1) jaar te verlengen. Deze Overeenkomst zal na de initiële looptijd stilzwijgend twee (2) maal worden verlengd met één (1) jaar, tenzij tijdig opgezegd door het CIZ. De totale duur van de Overeenkomst komt hierbij neer op vier (4) jaar.