546447-2025 - Mededinging
Nederland – Automaten voor hygiënische benodigdheden – Sanitaire Middelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Sanitaire Middelen
Beschrijving: Gemeente Aa en Hunze is op zoek naar een opdrachtnemer voor de levering van Sanitaire Middelen. De opdracht omvat het leveren van dispensers op huurbasis en het leveren van de verbruiksartikelen van de dispensers. De geraamde waarde voor de nieuwe raamovereenkomst bedraagt €900.000,-. Dit bedrag is gebaseerd op de looptijd van zes (6) jaren, inclusief twee (2) verlengingsopties van één (1) jaar.
Interne identificatiecode: 2025-009128
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42968200 Automaten voor hygiënische benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 33711900 Zeep, 33761000 Toiletpapier, 33763000 Papieren handdoeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Sanitaire middelen
Beschrijving: Sanitaire middelen
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411000 Sanitair