546528-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – VNG - 25.047 Opgavecoördinator Medisch Sociaal
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: VNG - 25.047 Opgavecoördinator Medisch Sociaal
Beschrijving: Zie bijlage voor de volledige opdrachtomschrijving.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: maximaal 36 maanden opdrachtduur