546624-2023 - MededingingNederland-Utrecht: Tandartsinstrumentarium voor eenmalig gebruik
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Disposables Mondzorgkliniek
Referentienummer: HU.INK.2022.040
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33131300 Tandartsinstrumentarium voor eenmalig gebruik
II.1.4.
Korte beschrijving
Doelen aanbesteding:
Het verkrijgen van disposables die voldoen aan onze eisen en wensen en gangbaar zijn in de dagelijkse praktijk, waarbij de kwaliteit van de disposables is minimaal gelijk aan de kwaliteitsstandaard die door professionals wordt gehanteerd;
het overeenkomen van snelle levertijden in verband met voortgang van het onderwijs en het tegengaan van het aanhouden van grote voorraden;
het afsluiten van een rechtmatige Overeenkomst;
het afsluiten van een Overeenkomst met duidelijke kwaliteitsafspraken;
het afsluiten van een Overeenkomst met voldoende flexibiliteit om meer / minder af te nemen als de situatie daar om vraagt (denk hierbij aan een verhuizing of sterke wisseling in studentenaantallen).
De inkoop doelstelling is te komen tot één Raamovereenkomst voor de duur van maximaal 4 jaar (dit is inclusief optiejaren). De initiële looptijd zal 2 jaar bedragen, met daarna de mogelijkheid om 1 keer met 2 jaar te verlengen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 600 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het betreft alle artikelen voor de mondzorgkliniek, onderdeel van het HU Gezond & Wel Centrum, voor éénmalig ge- en verbruik.