Voornaamste plaats van uitvoering:
Districten van Antwerpen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Raamovereenkomst voor het leveren van lichte vrachtwagens, inclusief wisselstukken en optioneel een onderhoudscontract
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Perceel 2 : diesel motor – rijbewijs C met een zelfde cabine als perceel 1(bestelwagen en chassis cabine )
Perceel 4 : zero emissie bestelwagens rijbewijs B anders dan vermeld in perceel 1, 2 en 3 (pool van 3 leveranciers).
Raamovereenkomst voor het leveren van lichte vrachtwagens, inclusief wisselstukken en optioneel een onderhoudscontract.
- Perceel 4 : zero emissie bestelwagens rijbewijs B anders dan vermeld in perceel 1, 2 en 3 (pool van 3 leveranciers). We denken hier voornamelijk –maar niet uitsluitend - aan elektrische aandrijving