2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en indienststellen van een onbemand oppervlaktevaartuig (USV) voor hydrografische opnames
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren en indienststellen van een onbemand oppervlaktevaartuig (Unmanned Surface Vessel, hierna afgekort als USV) voor hydrografische metingen. De USV dient inzetbaar te zijn op meerdere locaties en wijzes. De levering zal bestaan uit meerdere onderdelen: een USV met navigatie en communicatieapparatuur, een trailer, specifieke bedieningssoftware en allerlei randapparatuur zoals beschreven in de technische specificaties van dit bestek. De leverancier dient daarnaast de installatie en integratie van de door de aanbestedende overheid aangeleverde hydrografische apparatuur te voorzien. Ook dient er opleiding voorzien te worden voor het gebruik van de USV en dient een waarborgperiode van 2 jaar gegarandeerd te worden. Er dient ook ondersteuning voorzien te worden gedurende de waarborgperiode.
Interne identificatiecode: AFD KUST-223.100
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34522300 Kleine vaartuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34513000 Vissersboten, reddingsboten en andere speciale vaartuigen, 38111000 Peilingsuitrusting, 38292000 Instrumenten voor de hydrografie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1