2. Procedure
Procedure
Titel: Onderwijsachterstandenbeleid
Beschrijving: De gemeente Helmond wil voor de komende jaren (2027 – 2031) de ontwikkelkansen voor kinderen in het Helmondse onderwijs en de kinderopvang optimaliseren binnen de door de gemeenteraad gestelde kaders en binnen het Rijksbudget. We zoeken een partij die zorgt voor: • Organiseren en begeleiden van netwerken met onderwijs en kinderopvang • Beheren en actualiseren van een naslagwerk voor professionals • Ontwerpen en uitvoeren van professionaliseringsaanbod in samenwerking met VVE-aanbieders dat optimaal aansluit bij hun behoeften en bij de planning in praktijk van de kinderopvang. • Uitvoeren van de jaarlijkse scenarioberekening uurtarief Voorschoolse Educatie • Uitvoeren van een kostprijscalculatie/onderzoek VVE-uurtarief in 2028 • Onafhankelijke advisering aan de gemeente Helmond over relevante (flankerende) thema's waaronder minimaal de volgende thema's: • nieuwkomersonderwijs, • inclusieve kinderopvang en inclusief onderwijs; • algemene input voor nieuwe beleidsnota's. Het betreft een overeenkomst met een waarde van 1 mln. euro
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Eind augustus wordt de tender gestart. Beste prijs kwaliteitsverhouding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80100000 Diensten voor basisonderwijs, 85312310 Diensten voor begeleiding, 85312320 Diensten voor adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 80100000 Diensten voor basisonderwijs