546970-2022 - MededingingBelgië-Dessel: Steigerconstructies
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
R.O.K. LEVEREN VAN STELLINGMATERIAAL EN LADDERS
Referentienummer: SEDS/TIPA/ROKSTELLINGENMAT/2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
44212317 Steigerconstructies
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 210 560,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Belgoprocess wenst ALTREX stellingmateriaal en ALTREX ladders (of gelijkwaardig) voor professioneel gebruik aan te kopen via een raamovereenkomst. Er wordt voor ALTREX (of gelijkwaardig) geopteerd omdat het nieuwe materiaal compatibel moet zijn met het reeds aanwezige materiaal. Indien gelijkwaardig materiaal wordt aangeboden moet dit compatibel zijn met ALTREX-materiaal dat momenteel in gebruik is. Immers, indien niet-compatibel materiaal zou worden gebruikt moet het huidige materiaal binnen de gecontroleerde zone uit dienst genomen worden en als nucleair afval verwerkt worden wat een hoge kost met zich zou meebrengen. Omwille van veiligheidsvereisten dient een stelling bovendien als één geheel opgebouwd te worden wat vereist dat de onderdelen volledig compatibel moeten zijn. De leverancier kan tevens een algemene prijslijst van ALTREX materiaal (of gelijkwaardig) toevoegen.