2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud overheaddeuren
Beschrijving: De Veiligheidsregio Utrecht (VRU) wenst 1 partij te contracteren voor het verlenen van preventief en correctief onderhoud aan 128 overheaddeuren binnen de regio. De Opdracht omvat het onderhoud aan 128 overheaddeuren binnen de regio.
Interne identificatiecode: 000008109-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Dienstverlening omvat preventief- en correctief onderhoud Het uitvoeren van preventief- en correctief onderhoud aan 128 overheaddeuren binnen de veiligheidsregio Utrecht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties zijn opgenomen binnen de raamovereenkomst.