547212-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31189544: Samenwerkingsovereenkomst Rijkswaterstaat en Stichting Nationale Milieudatabase
Referentienummer: 31189544
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Het verstrekken van de bijdrage aan de Stichting NMD heeft de
volgende doelen:
-Het beheren van de bepalingsmethode en aanverwante LCA rekenregels;
-Het versterken van het toetsings- en kwaliteitsstelsel dat hierbij hoort;
-Het versterken en uitbreiden van GWW-data die beschikbaar is voor DuboCalc;
-Bijdragen aan een stabiele en robuuste organisatie-inrichting;
-Bijdrage aan licentiekosten voor DuboCalc en de basisprocessendatabase.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
zie omschrijving