547241-2024 - Resultaat
Nederland – Recruteringsdiensten – Gunningen DAS Westland 2024 Q1
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gunningen DAS Westland 2024 Q1
Beschrijving: Betreft de kwartaalrapportage van Q1-2024 van de gegunde opdrachten van het DAS van de gemeente Westland Het gaat om 41 gunningen.
Interne identificatiecode: 12121
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gunningen DAS Westland Q1-2024
Beschrijving: De kwartaalrapportage van Q1-2024 van de gegunde opdrachten van het DAS van de Gemeente Westland -
Interne identificatiecode: 1