547260-2026 - Resultaat
België – Rioolonderzoeksdiensten – Raamovereenkomst voor ruimings- en freeswerken van rioleringen en aanverwante infrastructuur
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor ruimings- en freeswerken van rioleringen en aanverwante infrastructuur
Beschrijving: Raamovereenkomst voor ruimings- en freeswerken van rioleringen en aanverwante infrastructuur
Interne identificatiecode: PPP091-5156/6321/25/MJI-89/26-29
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90491000 Rioolonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 25/MJI-89/26-29_1