2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract Ankerkeuringen
Beschrijving: Raamcontract Ankerkeuringen
Interne identificatiecode: PPP0N3-3815/4043/PRO/MB/2021/00188
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Regio Oost
Beschrijving: Regio Oost
Interne identificatiecode: PRO/MB/2021/00188
Belangrijkste classificatie (cpv): 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
Aanvullende classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
Perceel: LOT-0002
Titel: Regio West
Beschrijving: Regio West