2. Procedure
Procedure
Titel: 10100050437 - BD - Inhuur programmasecretaris Programma Grensmanagement
Beschrijving: Het bestuursdepartement wenst een programmasecretaris Programma Grensmanagement in te huren.
Interne identificatiecode: 10100050437
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000