547515-2024 - Resultaat
België – Spoorweguitrusting – Wisselstukken voor glijdstoelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Wisselstukken voor glijdstoelen
Beschrijving: Wisselstukken voor glijdstoelen
Interne identificatiecode: 0000760070_SDI_Q
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34940000 Spoorweguitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000760070_Wisselstukken voor glijdstoelen_Perceel 1
Interne identificatiecode: 1