547685-2023 - Mededinging
België – Brandstoffen – Raamovereenkomst voor de afname van brandstoffen met tankkaarten en de levering per tankwagen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de afname van brandstoffen met tankkaarten en de levering per tankwagen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de afname van brandstoffen met tankkaarten en de levering per tankwagen
Interne identificatiecode: 9/7/2023 11:58 AM 3PID842 2023/735
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Afname courante brandstoffen met tankkaarten
Beschrijving: Perceel 1: Afname courante brandstoffen met tankkaarten
Interne identificatiecode: 2023/735
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: afname CNG met tankkaart
Beschrijving: Perceel 2: afname CNG met tankkaart
Interne identificatiecode: 2023/735 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: levering van brandstof per tankwagen
Beschrijving: Perceel 3: levering van brandstof per tankwagen
Interne identificatiecode: 2023/735 3