547741-2025 - Resultaat
België – Public relationsdiensten – Raamovereenkomst PR bureau: externe communicatie ter bevordering van de reputatie en de merkbekendheid van Erasmushogeschool Brussel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst PR bureau: externe communicatie ter bevordering van de reputatie en de merkbekendheid van Erasmushogeschool Brussel
Beschrijving: De dienst marketing en communicatie van de Erasmushogeschool Brussel wenst een beroep te doen op een extern en onafhankelijk PR bureau om de dienst marketing en communicatie van Erasmushogeschool Brussel zowel strategisch als operationeel te ondersteunen om zo de reputatie en de zichtbaarheid van de hogeschool te versterken.
Interne identificatiecode: JUR/2025/PRBUR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79416000 Public relationsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: JUR/2025/PRBUR - 1
Interne identificatiecode: 1