548508-2026 - Wijziging van een opdracht
Nederland – Onderhoud van hoofdwegen – 31187282: Groot onderhoud A2 en A6 (2025, 2026)
Aankondiging van wijziging contract
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 31187282: Groot onderhoud A2 en A6 (2025, 2026)
Beschrijving: In 2025 is de opdracht “Groot Onderhoud A2-A6 MN (Perceel A2)” met zaaknummer 31187282 aanbesteed middels de Concurrentiegerichte Dialoog Light Procedure. De opdracht, op basis van een E&C-contract, betreft het Groot Onderhoud aan de rijksweg A2, specifiek aan het traject Everdingen-Oudenrijn (HRL km 74,060 t/m km 64,190) inclusief Knooppunt Oudenrijn (parallelrijbanen (PRR en PRL) en verbindingsboog R) en het traject Everdingen-Deil (HRR km 75,080 t/m km 89,315). De opdracht bestaat onder meer uit het vervangen van asfalt door een geluidreducerende deklaag, het vervangen van voegovergangen en het onderhouden van de kunstwerken.
Interne identificatiecode: 31187282
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233139 Onderhoud van hoofdwegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45236000 Aanbrengen van verharding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 31187282: Groot onderhoud A2 (2025, 2026)
Beschrijving: Het project omvat met name onderhoud van het asfalt (vervangen van de deklaag en waar nodig het herstellen van de tussenlaag) met daarnaast onderhoud aan kunstwerken en overige objecten zoals voertuigkeringen. Het project wordt gekenmerkt door veel repeterende werkzaamheden. Uitzondering hierop is de verbreding van de verbindingsboog R bij Knooppunt Oudenrijn (perceel A2). Om dit deel van de scope te realiseren dient een definitief ontwerp uitgewerkt te worden.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45233139 Onderhoud van hoofdwegen