2. Procedure
Procedure
Titel: 31103897 Tilburg 3 (TB3)
Beschrijving: *RECTIFICATIE* Tekst aangepast bij 'Inlichtingen over de wijzigingen'. Het project betreft het moderniseren en onderhouden van de objecten gelegen in en langs de Noord-Brabantse en Midden-Limburgse kanalen, inclusief de bediencentrale(s), met focus op de disciplines elektrotechniek, werktuigbouwkunde en industriële automatisering. De scope omvat het vernieuwen, renoveren en in stand houden van het Elektrotechnische en Werktuigbouwkundige deel (E&W) en Industriële Automatisering (IA) van bruggen, sluizen, waterreguleringswerken en gemalen in het areaal systeem NBMLK van de dienst Zuid-Nederland. Het Areaal van systeem NBMLK omvat beweegbare objecten (bruggen, sluizen, waterreguleringswerken en gemalen) en vaste objecten.
Interne identificatiecode: 31103897
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45350000 Werktuigbouwkundige installaties
Aanvullende classificatie (cpv): 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Tilburg 3
Beschrijving: Zie hoofdzaak Zie omschrijving
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging