548635-2024 - Mededinging
Nederland – Machines voor de afvalwaterbehandeling – Waakvlamovereenkomst huur mobiele ontwateringsinstallatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Waakvlamovereenkomst huur mobiele ontwateringsinstallatie
Beschrijving: In geval van er geen gebruik kan worden gemaakt van de eigen ontwateringssystemen, heeft HHNK een tijdelijke mogelijkheid nodig om slib te ontwateren. Met deze aanbesteding wordt beoogd een Raamovereenkomst met drie Deelnemers aan te gaan voor het plaatsen en bedrijven van een mobiele ontwateringsinstallatie tijdens calamiteiten. is niet bekend
Interne identificatiecode: 24.0348009
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42996000 Machines voor de afvalwaterbehandeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Waakvlamovereenkomst huur mobiele ontwateringsinstallatie Onbekend
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zijn geen verlengingsopties