548729-2024 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Groenonderhoud Nijmegen Noord
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud Nijmegen Noord
Beschrijving: Groenonderhoud Nijmegen Noord
Interne identificatiecode: T71615
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000