Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39160000 Schoolmeubilair
II.1.4.
Korte beschrijving
Welkom op de DAS voor Schoolmeubilair voor Primair Onderwijs voor Stichting Wijzer in onderwijs. Via dit DAS wordt op rechtmatige wijze Schoolmeubilair voor Primair Onderwijs ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 39160000 Schoolmeubilair
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inzet van Schoolmeubilair voor Primair Onderwijs die nodig is voor een organisatie als Stichting Wijzer in onderwijs met ca. 2648 leerlingen en ca. 344 medewerkers.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 07/09/2023Einde: 31/07/2029
Deze opdracht kan worden verlengd: neen